SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Boca Juniors’un transferi için girişimlerde bulunduğu iddia edilen Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Fernando Muslera ile ilgili ilk açıklama menajeri Edgar Parnas’tan Arjantin basınına geldi.

Yıldız file bekçisinin menajeri, “Çıkan bu iddialar bizi şaşırttı ve nereden çıktığını bilmiyoruz. Galatasaray ile önemli bir kontratı var. Güney Amerika’daki kulüplerin, Fernando’nun Türkiye’den ayrılmasını sağlayacak rakamı ödeyebileceğini düşünmüyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERGalatasaray`da gidecekler belli olduGalatasaray`da gidecekler belli oldu

“BOCA’DAN TEKLİF GELİRSE, BUNU GÖZ ARDI ETMEM”

Boca Juniors’un teklifi olursa değerlendirmeye alacağını da kaydeden Parnas, “Eğer Arjantin’in büyük bir kulübünden ilgi varsa, bu önemlidir ve bunu tabii ki göz arda edemem; çünkü futbolda ne olacağını bilemezsiniz. Hiçbir zaman pazarlığa karşı değilim, ancak şu anda teklif yok. Ancak zor gözüken bir konu, en azından bizim ülkelerimiz için, çünkü rakamlar çok yüksek. Sadece bonservis değil, Fernando’nun kazandığı rakamlar da büyük” diye konuştu.

İLGİLİ HABERDarbe girişimi Galatasaray`ı da vurduDarbe girişimi Galatasaray`ı da vurdu

“YARIN SABAH İŞLER KÖTÜLEŞİRSE, AYRILMAK İÇİN YOL ARAR”

Türkiye’deki darbe girişimi sonrası Muslera’nın ne düşündüğü sorulan menajer, “Genellikle bizim gibi ülke dışında yaşayanlar için, orada yaşananlar daha etkileyici gözüküyor. Tabii ki önemli olan insan. Fernando şu anda sakin, ancak yarın sabah işler daha kötü duruma giderse, ayrılmak için bir yol arayacaktır. Şu anda Galatasaray’ın oyuncusu ve gayet iyi” dedi.

2018’e kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki kaleci, 2011/12 sezonundan bu yana sarı-kırmızılı ekibin formasını giyiyor.

İLGİLİ HABERGalatasaray kasasını doldurduGalatasaray kasasını doldurdu

Sporx