SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Max Kruse’ye şartlı ‘Evet’

Galatasaray yönetimi, Wolfsburg ile 2019’a kadar sözleşmesi bulunan Max Kruse'ye,“Özel hayatını düzelt seni alalım”önerisinde bulundu.

Güncellenme: 08:25, 19/07/2016
Max Kruse’ye şartlı ‘Evet’

Galatasaray’da golcü arayışları tüm hızıyla devam ediyor. Sarı-kırmızılılar, anlaşmaya yaklaştığı Wolfsburg'un forveti Max Kurse’ye  ilginç şartlar öne sürdü. Yönetim, özel hayatı ile her zaman Alman ekibinin başını ağrıtan Max Kruse’ye “Galatasaray Kulübü, değerlerine sahip çıkar. Özel hayatını düzelt seni alalım” teklifini sundu. 28 yaşındaki golcünün ise Galatasaray’ın bu teklifine karşı Türkiye'deki terör olaylarını bahane ettiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERGalatasaray`dan Oumar Niasse seferiGalatasaray`dan Oumar Niasse seferi

Wolfsburg menajeri Klaus Allofs, “Max Kruse, şu anda transfer arayışında başladığı yere geri döndü. Biz her takıma karşı eşit mesafedeyiz” açıklamasını yaparak transfer tekliflerine açık olduklarını belirtti. Lukas Podolski'nin de vatandaşı Max Kruse için devrede olduğu ve Türkiye'de güvenliğin üst seviyede olduğunu söylediği öğrenildi. Avrupa'da birçok kulübün takibinde olan Kruse'nin kararı 1 hafta içinde kesinleşecek.