SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Darbe girişimi sonrası Gomez’e eş uyarısı

Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyan Mario Gomez'in, darbe girişimi sonrası eşinden gelen uyarı nedeniyle bekleme kararı aldığı öğrenildi.

Güncellenme: 13:03, 19/07/2016
Darbe girişimi sonrası Gomez’e eş uyarısı

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ın şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Mario Gomez’in, kiralık geldiği siyah-beyazlı kulüpte kalıp kalmayacağı sorusu gündemdeki yerini koruyor. Türkiye’de yaşanan darbe girişimine kadar Beşiktaş’a yakın olan Alman golcünün, olayların ardından yeni evlendiği sevgilisi Carina Wanzung’u uyarısı nedeniyle bekleme kararı aldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABERTürkiye`deki darbe girişimi potayı vurduTürkiye`deki darbe girişimi potayı vurdu

Transfer görüşmelerini EURO 2016 sonrasına bırakan Alman golcünün, siyah-beyazlı takımda kalma yönünde karar verdiği öğrenilirken yaşanan darbe girişimi nedeniyle aklının karıştığı belirtildi.

“BİR HAFTA DAHA BEKLE”

Yaşanan darbe girişimi nedeniyle endişelenen Carina Wanzung’un, Mario Gomez’e “Karar vermekte acele etme… Türkiye’de neler olup bitecek, bir önümüzü görelim. En azından 1 hafta daha bekleyelim” dediği kaydedildi.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`a bir iyi bir kötü haberBeşiktaş`a bir iyi bir kötü haber

Gomez, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yaptığı görüşmede bu endişesini dile getirerek “Yeni sezonda yeniden Türkiye’de futbol oynamak istiyorum. Ancak son yaşananlar benim ve eşimin aklını iyice karıştırdı. Biraz daha düşünmek istiyoruz” dedi. Orman ise “Burada her şey kontrol altında. Hepimiz güvendeyiz. Endişe edilecek bir durum yok” karşılığını verdi.

Yayınlanma Tarihi:12:50,