SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruma bilmecesi

Galatasaray'daki 3 maçlık performansında 3 golle göz dolduran Bruma, DHA muhabirine takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Portekizli yıldız bu haberlerin ardından Galatasaray'ın resmi sitesinden böyle bir ifade kullanmadığını belirtti.

Güncellenme: 00:54, 20/07/2016
Bruma bilmecesi

Galatasaray’ın Portekizli genç yıldızı Bruma, DHA muhabirine yaptığı açıklamada takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Portekizli futbolcu, bu haberin ardından Galatasaray’ın resmi yayın organından kimseye böyle bir demeç vermediğini söyledi.

DHA’nın haberine göre, kamp için İsviçre’de bulunan Sarı-kırmızılı takımın Uhren Kupası’nda oynadığı 2 karşılaşmada da maçın adamı seçilen Bruma, önemli açıklamalarda bulundu.

Young Boys ile oynanan turnuvanın son maçının ardından konuşan genç futbolcu, PSV Eindhoven Kulübü’ne gitmek istediğini ve bunu hem teknik direktöre, hem de başkana ilettiğini söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink’in, kendisini takımda tutma düşüncesiyle ilgili yöneltilen soru üzerine de Bruma, “Benim için kendi düşüncem önemli. Ben gitmek istiyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:23:37,