SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a bir iyi bir kötü haber

Stoper listesinin ilk sırasındaki Gustavo Gomez’in transferinde mutlu son çok yakın... Daha önce Beşiktaş’a dönmeye sıcak bakan Mario Gomez ise darbe girişimi nedeniyle fikrini değiştirdi.

Güncellenme: 08:50, 19/07/2016
Beşiktaş’a bir iyi bir kötü haber

Transfer çalışmalarının sürdüğü Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor. Siyah-beyazlılar, uzun süredir gündeminde olan stoper Gustavo Gomez ile her konuda el sıkıştı. Bu gelişme üzerine 23 yaşındaki Paraguaylı savunmacı için daha önce 7.5 milyon Euro talep eden ve pazarlığa yanaşmayan Lanus kulübü de geri adım atarak indirim yapmayı kabul etti. Belli bir limitte bonservis bedeli ödeyebilen siyah-beyazlılar, bu hakkını Şenol Güneş'in de kadrosunda görmeyi çok istediği Gustavo Gomez için kullanacak.

İLGİLİ HABERDarbe paniğini anlattıDarbe paniğini anlattı

Lanus ile anlaşmak üzere olan Beşiktaş, artık yeni stoperine kavuşmaya çok yakın. Ancak kulübe bir diğer Gomez'den kötü haber geldi. Ülkemizdeki darbe girişimi, geçen hafta Başkan Fikret Orman'a Beşiktaş ile yola devam etmek istediği mesajını gönderen Mario Gomez'in kararını olumsuz yönde etkiledi. Alman golcünün menajeri de Gomez'in artık Türkiye'ye dönmeye sıcak bakmadığını yönetime iletti. Başkan Orman, bugün Alman yıldızı telefonla arayarak ikna etmeye çalışacak

Yayınlanma Tarihi:08:15,