SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman’dan Fatih Terim’e sert eleştiri…

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i oyuncu seçimleri konusunda eleştiri yağmuruna tuttu.

Güncellenme: 10:10, 19/07/2016
Aykut Kocaman’dan Fatih Terim’e sert eleştiri…

Spor Toto Süper Lig’de geçtiğimiz sezon sergilediği performans ile taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Atiker Konyaspor’uun başarılı çalıştırıcısı Aykut Kocaman, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fanatik’e verdiği röportajda Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’e sert eleştirilerde bulanan Aykut Kocaman şunları söyledi:

“Oyuncu tercihleriyle ilgili konuşmak istemiyorum. Ancak Türkiye Futbol Direktörü'nün (Fatih Terim) bu başarıyı yakalayan Konyaspor'dan en azından, bakın en azından diyorum geniş kadroya bir kişiyi alması gerekirdi. Eğer performanslara göre değerlendirme yapıyorsak bunun böyle olması doğru olurdu!”

İLGİLİ HABERKonyaspor transferde atağa kalktıKonyaspor transferde atağa kalktı

“MİLLİ TAKIMIN BİRİNCİ PROBLEMİ…”

Türkiye A Milli Futbol Takımı ile ilgili düşüncelerini de belirten Aykut Kocaman “Milli takımın birinci problemi giderken güç tanımı, ikincisi yaşadığımız sorunlar, üçüncüsü ise sorunlardan sonra birbirimizi suçlamamız. Dönüp turnuva analizi, rakip analizi okumadık hiçbir yerde… Okuduklarımız prim konularıydı hep… Bu şekilde üretme şansımız az… Allah'tan Almanya var! Bu yüzden yeni turnuvaya katılacağız mı katılmayacağız mı belli değil… Katılırsak dünyaları başarmış gibi olacağız. Sonra hemen rakiplere ‘onlar kim' diyeceğiz. Kısır döngüyü yine yaşayacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:10:00,