SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da forvet arayışı sürüyor

Monaco’nun 25 yaşındaki 1.91’lik Arjantinli pivot santrforu Guido Carrillo kiralık olarak Galatasaray forması giyebilir. Eren Derdiyok da listede...

Güncellenme: 08:05, 18/07/2016
Galatasaray’da forvet arayışı sürüyor

Galatasaray’da belirsiz durumdaki bir diğer bölge santrfor… Pek çok aday üzerinde çalışmalar gerçekleştiren ancak bitirici hamleyi yapamayan sarı-kırmızılılar için kısa vadeli bir çözüm belirdi.

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

Teknik heyetin istediği, rakip savunmanın dengesini bozacak, pas dağıtımı yapıp kale önünde etkili olabilecek pivot santrfor kimliğine uyan isim olarak Monaco'nun Arjantinli yıldızı Guido Carrillo belirlendi.

İLGİLİ HABERTaffarel veda ettiTaffarel veda etti

Geçen sezon gittiği Fransız ekibiyle 2020'ye kadar kontratı bulunan Carrillo'yu kiralamak isteyen Galatasaray, pazarlıklara 1.5 milyon Euro ile başladı. Fenerbahçe'ye rakip olan Fransızlar ise 3 milyon Euro dolayında bir kiralama bedeli istiyor. Futbolcuyla da temasa geçen Galatasaray, Monaco'nun tavrına göre çalışmalarını ileri aşamaya taşıyacak. Carrillo, Avrupa'daki ilk sezonunda 40 maçta 5 gol atmıştı.

İLGİLİ HABERRiekerink`ten tebrikRiekerink`ten tebrik

YERLİ OLURSA EREN

Yabancı oyuncuların transferinde sorun çıkması halinde yerli isimlere yönelme kararı alan Galatasaray'da forvet için Eren Derdiyok yeniden gündeme geldi. Kasımpaşa'dan ayrılması beklenen Türk asıllı İsviçreli için Galatasaray yeniden devreye girdi. Düşünülen yıldız yabancılar alınamazsa Eren için İstanbul ekibine ekonomik bir teklif yapılacak.

Yayınlanma Tarihi:08:04,