SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruma PSV’den gelen teklifi doğruladı

Galatasaray’ın Portekizli yıldızı Bruma, PSV’nin transfer teklifi ile ilgili, “Gelen teklif doğru. Benim de bilgim var. Sonuçta buradayım, Galatasaray’ın oyuncusuyum. O kısım artık iki kulüp arasındaki konu. Kontratıma saygı duyuyorum” dedi.

Güncellenme: 16:28, 18/07/2016
Bruma PSV’den gelen teklifi doğruladı

Yeni sezon hazırlıklarını İsviçre'de sürdüren Galatasaray'da, Bruma ve Martin Linnes basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kamp döneminin çok iyi geçtiğini belirten Bruma, “Benim için de kamp dönemi çok iyi geçiyor. İlk maçta berabere kaldık, dünkü maç önemliydi güzel bir skor aldık. Yarın da önemli bir maçımız var. Genel olarak güzel bir kamp dönemi geçirdiğimizi söyleyebilirim. İki maçta kendimi daha iyi hissediyorum. İki maçta da çok iyi hissettim. Takım arkadaşlarımın da yardımıyla güzel bir performans sergilediğimi düşünüyorum” dedi.

İLGİLİ HABERLinnes ilk 11`i istiyor!Linnes ilk 11`i istiyor!

“PSV'DEN GELEN TEKLİF DOĞRU”

PSV'den gelen transfer teklifi hakkında da konuşan Portekizli yıldız, “PSV'den gelen teklif doğru. Benim de bilgim var. Sonuçta buradayım Galatasaray'ın oyuncusuyum. O kısım artık iki kulüp arasındaki konu. Kontratıma saygı duyuyorum. Bahsettiğimiz iki kulüp de Avrupa'nın en önemli kulüplerinden. İkisinde de herke oynamak ister. Şu an ben birinde oynuyorum zaten. PSV'nin bir teklifi var. İki kulüp oturup konuşacak. Benim amacım futbolcu olarak maksimum seviyede performans gösterip normal hayatıma devam etmek. Ama bir anlaşma sağlanırsa o zaman konuşuruz” diye konuştu.

bruma-linnes-15

“HOCAMIZ VE YÖNETİCİLERİMİZ BENİMLE SÜREKLİ İLGİLENİYOR”

Geçtiğimiz sezonda La Liga'da oynamasının kendisi için büyük tecrübe olduğunun altını çizen Bruma, “Daha iyi bir oyuncu oldum. Futbolda bitiricilik güvenle alakalıdır. O güveni duyarsanız daha fazla gelişebiliyorsunuz. Şu an kendimi daha güvende hissediyorum. Hem hocamız hem de yöneticilerimiz benimle sürekli ilgileniyorlar. Bunlar otomatik olarak performansımı da olumlu etkiliyor” şeklinde konuştu.

“HER ANTRENMANDA VE MAÇTA KENDİMİ GELİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUM”

Portekiz'den dünya futboluna damga vurmuş isimlerin hatırlatılması ve kendisini de ileride bu yıldızların arasında görüp görmediğinin sorulması üzerine ise Bruma, “Dünya futboluna damga vurmuş isimler bunlar. Bunların olduğu yere ismini yazdırmak kolay değil. Her antrenmanda ve maçta kendimi geliştirerek büyümeye çalışıyorum” dedi.

etad

“ÜZERİMDE BASKI YOK”

Kendisine sarı-kırmızı takım tarafından verilen bonservis bedelinin bir baskı oluşturmadığını söyleyen Bruma, “Bonservis bedeli ile ilgili bir baskı yok üzerimde. Her oyuncunun hissettiği baskı olabilir, bu olması gereken bir şey. Ödenen para anlamında bir baskı yok. Galatasaray bana güvendi. Ben de onlara en iyi cevabı verebilmek için çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Koray Günter'in sakatlığı hakkında da konuşan Bruma, “Çok üzüldüm, aynı sakatlığı yaşadım o durumu çok iyi biliyorum. Koray şu an o durumun içinde çok üzgünüm. inşallah en kısa sürede aramıza döner. Çok güçlü bir karakteri o dönemi atlatıp aramıza en kısa sürede dönecektir” açıklamasında bulundu.

Bruma ayrıca, bir oyuncu için önemli olanın oynamak olduğunu söyleyerek, “Sol açık oynadığım zaman kendimi daha iyi hissediyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi:16:12,