SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta rota yeniden Victor Cuesta

Beşiktaş, stoper arayışlarında bütçe yaratamayınca Copa America’da izlenen ve ‘ekonomik alternatif’ olarak öne çıkan Arjantinli Victor Cuesta için tekrar harekete geçme kararı aldı.

Güncellenme: 07:56, 18/07/2016
Beşiktaş’ta rota yeniden Victor Cuesta

Bütçe sorununu gideremeyen Beşiktaş’ta transfer hedefi değişti. Gustavo Gomez'de Lanus'un inadını kıramayan, Pazdan'ın eşinin terör korkusu nedeniyle gelmek istememesi üzerine Mathieu'ya yönelen ama tecrübeli oyuncuda da yüksek bonservis engeline çarpan Kara Kartal, Arjantinli stoper Victor Cuesta'yı yeniden liste başı yaptı. Copa America sırasında izlenen isimlerden olan 27 yaşındaki stoper için yeni bir teklif yapılması kararı alındı.

İLGİLİ HABERBeşiktaş Schweinsteiger ile ilgileniyorBeşiktaş Schweinsteiger ile ilgileniyor

MENAJERİ DOĞRULADI

Futbolcu İzleme Komitesi'nin olumlu rapor verdiği Arjantinli için 2 milyon Euro önerilecek. Independiente ile 2017'ye kadar sözleşmesi bulunan tangocu, kariyerinin tamamını Arjantin'de geçirdi ve Avrupa'ya adım atmaya çok sıcak bakıyor. Independiente kulübünün tavrına göre transfer şekillenecek. Oyuncunun menajeri de Beşiktaş’ın Cuesta'yı istediğini ancak durumun belirsiz olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABERDemba Ba`nın ayağı kırıldıDemba Ba`nın ayağı kırıldı

MATHIEU’DE RAKİP LIVERPOOL

Beşiktaş, stoper arayışında rotayı Barcelona'lı Jeremy Mathieu'ya kırmıştı. İspanyol basını Martin Sktrel'ı Fenerbahçe'ye uğurlayan Liverpool'un da Mathieu'ya talip olduğunu duyurdu. Menajer Jürgen Klopp farkıyla İngilizler'in bir adım önde olduğu bildirildi.