SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan: ‘Benim başkomutanım sizsiniz’

Barcelona'da top koşturan Arda Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı beslediği gönül bağını açığa vurdu. Sosyal medya hesabından Erdoğan'a övgüler dizen Turan, "Yalaka derseniz deyin, benim başkomutanım sizsiniz" dedi.

Güncellenme: 00:07, 19/07/2016
Arda Turan: ‘Benim başkomutanım sizsiniz’

Barcelona’nın yıldızı ve milli takımın kaptanı Arda Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisini dile getirdi. Erdoğan’a yönelik “Benim Başkomutanım Sizsiniz” diyen yıldız futbolcu, ters tepkileri de hesaba katarak, “Yalaka derseniz deyin” dedi.

İşte Arda Turan’ın o açıklaması:

Simdi siz yalaka dersiniz deyin…!!! Hayatı boyunca develtin hiç bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum.. Hastalandık aradın üzüldük aradın sevindik aradın Allah’ın selamını gönderdik, aradın dünyanın her yerinde sahip çıktın. Sizinle konuşurken siz bile demedik abilik yaptınız her şartta bize …! Sahip çıktınız..! Bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim …! Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştiricek, insanları toparlıycaksınız Allah iki cihanda sizi multu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsizsiniz!!!! Her şartta… ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!!

arda-turan-125215

Yayınlanma Tarihi:23:45,