SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Luigi Datome’den darbe yorumu

Türkiye'deki darbe teşebbüsü yabancı sporcuları da korkuya sevk etmiş durumda... Ancak Fenerbahçe'nin İtalyan basketbolcusu Luigi Datome, korkmadığını ve yeniden İstanbul'a döneceğini açıkladı.

Güncellenme: 09:53, 17/07/2016
Luigi Datome’den darbe yorumu

Fenerbahçe Basketbol Takımı’nın yıldız ismi Luigi Datome, sürekli olarak sevdiğini belirttiği ve tarihi yerleri gezmekten büyük zevk aldığı İstanbul’daki durumu değerlendirdi. İtalyan basketbolcu korkmadığını ve tatilinin bitmesiyle birlikte İstanbul’a döneceğini belirtti.

İtalyan basınına konuşan yıldız basketbolcu, Türkiye’deki durumla ilgili ne düşündüğü yönündeki soruya; “Böyle şeyleri televizyonlarda görmek iyi değil. Kötü hissediyorum. Askeri operasyonlar nerede olursa olsun iyi değil” yanıtını verdi.

“KORKMUYORUM…”

İstanbul’a dönüp dönmemek konusunda bir şüphesinin olmadığını söyleyen Datome; “İstanbul’a dönmekten korkmuyorum. Bir ay içerisinde geriye döneceğim. Durum şimdiden normale dönmeye başladı. Tüm bu olaylar kararımı değiştirmez. Fenerbahçe ile gelecek sezon için bir kontratım var ve buna uyacağım. Ben ve tüm arkadaşlarım geçirdiğimiz harika sezonu yeniden yaşamaya çalışacağız. Fenerbahçe’de çalışan insanlar ve takım arkadaşlarım için endişeliyim. Çok şükür hepsi güvende. Şimdi önemli olan durumun tamamen normale dönmesi” diyerek sözlerine son verdi.

İLGİLİ HABERPereira`yı sıkıntı bastı!Pereira`yı sıkıntı bastı!

Sporx

Yayınlanma Tarihi:09:51,