SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un Teknik Direktörü Erkan Sözeri, takımın başında olduğunu ve görevine devam ettiğini söyledi.

Sözeri, bazı sosyal medya hesaplarında görevine son verileceği yönünde paylaşılan haberlerin gerçek dışı olduğunu belirterek, şu anda takımla birlikte Kızılcahamam'da kampta olduğunu vurguladı. Kendisiyle ve kulübüyle ilgili yapılan gerçek dışı haberlere itibar edilmemesini isteyen Sözeri, şunları kaydetti:

“Ben takımımın başındayım ve görevime devam ediyorum. Sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalar kesinlikle gerçeği yansıtmıyor. Biz işimize bakıyoruz. Her transfer, başkanımızın, yöneticilerimizin ve benim ortak bilgimiz dahilinde uyumlu ve çok şeffaf bir şekilde yürütülüyor.

Bu tür bilgi kirliliklerine neden olan kişiler asla gerçek Adana Demirsporlu olamaz. Adana Demirspor camiasında kriz yaratmak isteyenlere de asla fırsat vermeyeceğiz. Zaten başkanımız Sedat Sözlü de gereken açıklamayı yapmıştır.

Kendilerine teşekkür ediyorum. Böylesine asılsız haberlere itibar edilmesin. Bir daha bu tarz gerçekle yakından uzaktan alakası olmayan konular hakkında beyanat vermeyeceğim.”

Darbe girişimine bayraklı tepki Öte yandan takımın başında ilk antrenmana çıkan Adana Demirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, oyuncularla yakından ilgilendi. Takım düz koşuyla başladığı idmana kuvvetlendirme ve dar alanda pas çalışmasıyla devam etti.

Ayrıca Adana Demirspor Kızılcahamam kampından birlik ve beraberlik mesajı gönderdi. Mavi-lacivertliler yaşanan darbe girişimi sonrası, Türk bayrağıyla poz verdi.