SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Riekerink’ten futbolculara fırça!

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, “Ayhan (Akman) 45 yaşında hâlâ koşuyor. 25 yaşındasınız ve siz de koşacaksınız” diyerek futbolcuları haşladı.

Güncellenme: 10:35, 16/07/2016
Riekerink’ten futbolculara fırça!

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, “Bu sezon benim takımım olacak” sözünün hakkını verircesine İsviçre kampında yoğun tempodaki idmanları sürdürüyor. 3 antrenmanla geçen dünkü çalışmaların sabah ayağında da sert yüzünü gösteren Hollandalı, çift kale maç sırasında adeta taraftarın sözcüsü oldu.

İLGİLİ HABERLucas Leiva`da geri sayımLucas Leiva`da geri sayım

Riekerink, “Ayhan (Akman) hoca 45 yaşında ve koşuyor. 25 yaşındasınız ve siz de koşacaksınız. Şimdi koşmayacaksanız ne zaman koşacaksınız? Hataları ancak böyle telafi edersiniz. Topu kaybettik geri mi gideceğiz? Hayır! Topa en yakın oyuncu baskı yapacak. Tek kişi değil, herkes topa basacak. Teknik ve hareketli olun. Kısa paslar ve geçişler önemli” uyarısında bulundu.

KANATTA REKABET

Yeni sezonda Galatasaray’ın kanatları hareketli olacak. Sinan, Yasin, Emrah, Sabri, Bruma ve Olcan idmanlardaki istekli çalışmaları ile Riekerink'in gözüne girmeye çalışıyor. Podolski'nin de gelişiyle bu rekabet Galatasaray’a yarayacak.