SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wilfried Bony Galatasaray’a çok yakın…

Fildişili futbolcu Wilfried Bony'yi 2.5 milyon Euro’ya ikna eden Galatasaray yönetimi, İngiliz kulübü Manchester City ile kiralama bedeli konusunda da el sıkışmak üzere...

Güncellenme: 07:58, 15/07/2016
Wilfried Bony Galatasaray’a çok yakın…

Galatasaray sezonun transfer hamlesini sonlandırmak üzere. Sarı-kırmızılılar geçen hafta Manchester City kulübü ile golcü Wilfried Bony'yi transfer etmek için ilk resmi teklifini sunmuştu. Eş zamanlı olarak yönetim, Pep Guardiola'nın takımda düşünmediği Fildişili oyuncu ve menajeriyle de temasa geçmişti. Alex Telles'in, Porto'ya gitmesiyle kasasına 6.5 milyon Euro koyan Galatasaray yönetimi, ilk olarak Bony ile 2.5 milyon Euro karşılığında masadan el sıkışarak kalktı.

İLGİLİ HABERSinan Gümüş`ten Fenerbahçe`ye göndermeSinan Gümüş`ten Fenerbahçe`ye gönderme

Daha sonra İngilizlerden bir kez daha randevu alan Galatasaray yönetimi, 2 milyon Euro'luk bir teklif sundu. Sarı-kırmızılıların, bir miktar daha rakamı yukarı çekmesi halinde Manchester City'nin teklife “evet” diyeceği öğrenildi. Görüşmeler sürerken, sarı-kırmızılıların büyük bir sürpriz olmazsa hafta başına kadar Wilfried Bony'nin transferini resmen açıklaması bekleniyor. Yönetim, yıldız isimle dibe vurmuş kombine sayısını da yükseltmeyi amaçlıyor.

Yayınlanma Tarihi:07:57,