SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Ali Şen, sarı-lacivertlilerin Şampiyonlar Ligi 3. turunda Monaco eşleşmesini ve yapılan transferleri AMK Spor’a değerlendirdi.

Murat BOZKURT / ÖZEL HABER

İşte Ali Şen’in çok özel açıklamaları; 

FUTBOL YILDIZLAR DEĞİL, TAKIM OYUNUDUR 

Artık futbolda takımlar arası farkın olmadığını dile getiren Şen; “Monaco’da çok yıldızlar oynadı ama bizim kadroya baktığımızda tabii ki Monaco’dan daha iyi diyemiyoruz. Monaco’yu yenmemiz için takım oyunu oynamamız lazım. Geçen sezon Pereira bu oyunu takıma monte edemedi. Bu sezon bunu takıma aşılaması lazım. Fransa’daki turnuvada da gördüğümüz gibi dünya futbolunda önemli sürprizler olabiliyor. O yüzden de Fenerbahçe Monaco’yu, Monaco Fenerbahçe’yi eleyemez demiyorum. Artık dünya futbolunda takımlar arası fark kalmadı. Fenerbahçe bu turu geçerse daha güçlü rakiplerle eşleşecek. Fakat dediğim gibi artık futbolda her şey olabiliyor. Futbol yıldızlar değil, takım oyunudur”

ALINAN FUTBOLCULARDAN TÜRKİYE’DE ÇOK VAR 

Son olarak sarı-lacivertli takımın yaptığı yeni transferlere de değinen efsane başkan; “Alınan yabancı futbolculardan Türkiye’de çok var. Önemli olan onlardan takım kurabilmek. Pereira’ya çok iş düşecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:13:48,