SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muharrem Usta’dan Berat Albayrak itirafı!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile ilgili, futbol - siyaset ilişkisini gözler önüne seren, bir itirafta bulundu.

Güncellenme: 12:24, 15/07/2016
Muharrem Usta’dan Berat Albayrak itirafı!

Futbol ile siyasetin iç içe yürüdüğü, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın yaptığı açıklama ile bir kez daha ortaya çıktı. Usta, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın kulübe büyük katkıları olduğunu itiraf etti.

İLGİLİ HABERTürkiye`deki `Dünya kulübüyüz` masalı sona erdiTürkiye`deki `Dünya kulübüyüz` masalı sona erdi

Muharrem Usta, Berat Albayrak’a teşekkür ettiği açıklamasında, bakanın Trabzonspor için ne kadar önemli olduğunun altını çizdi. Aspor’a konuşan Usta şunları söyledi:

“Tabii süreç ilerlerken Trabzon ve Trabzonspor dediğimizde, Berat Albayrak Bey’i sadece bakan olarak görmüyoruz aslında. O fanatik bir Trabzonsporlu. Onu tanıyanlar çok iyi bilir, Trabzonspor taraftarları da çok iyi biliyor. Berat Bey, Trabzonspor için elinden gelen ne varsa yapmaya çalışan iyi bir dostumuz aslında. Biz onu sadece bakan olarak görmüyoruz. O Trabzonspor fanı. Hali ile böyle birisi olunca işin doğası gereği her tarafa biz uzanıp destek istiyoruz, o da sağolsun gerçekten her konuda bize destek oluyor, çok teşekkür ederiz.”

İLGİLİ HABERSpor Toto Süper Lig`de şampiyonluk oranları belli oldu!Spor Toto Süper Lig`de şampiyonluk oranları belli oldu!

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı olan Berat Albayrak’ın, futbol gibi hkümetteki görevinin oldukça uzağındaki bir dalda Trabzonspor’a ne gibi katkıları olabileceği ise merak konusu oldu. Aynı zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı olan Berat Albyrak’ın, ilişkilerini kullanarak bordo-mavili kulübü ne gibi fayda sağladığı akıllarda soru işareti bıraktı.

İLGİLİ HABERErsun Yanal 8 futbolcunun biletini kestiErsun Yanal 8 futbolcunun biletini kesti

DAHA ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİ

Daha önce Galatasaray – Trabzonspor maçında Deniz Ateş Bitnel’in kötü yönetimi ile ilgili “Maalesef, Trabzonspor masada yok. Futbolun kapı arkasında yönetildiği yerlerde çok güçlü olmadığımız sürece, gelecekte başarılı olamayız” diyen Usta, Akyazı Stadı ile sıkıntıların nasıl aşıldığını ise şöyle anlatmıştı:

“Son günlerde stat oldukça hızlı bir şekilde yol alıyor. Takvime bakılırsa sezona burada inşallah gireceğiz. Sıkıntılar vardı. Çatı yavaş ilerliyordu, sorunlar çözüldü. Buradan hem Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a, hem TOKİ başkanımıza, şehrimizin bakanları Süleyman Soylu ve Berat Albayrak Bey’e, herkese çok teşekkür ediyorum. Hepimiz çok mutluyuz, içeride olağanüstü bir çalışma var. Kafamızda soru işaretleri kalmadı.”

Yayınlanma Tarihi:12:21,