SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sosa’nın cezası belli

Fikret Orman’ın, “Burası Patagonya değil. Bedelini en ağır şekilde ödetirim” dediği Arjantinli geri adım attı ve idmana çıktı. Moralinin bozuk olduğu görülen Sosa’nın akıbeti henüz netlik kazanmadı. Arjantinli oyuncuya, 5 günlük idmana çıkmamanın geri dönüşü 180 bin euro olarak yansıdı.

Güncellenme: 10:53, 15/07/2016
Sosa’nın cezası belli

Beşiktaş'taki Sosa krizinde dün sıcak saatler yaşandı. Önceki gün, Gökhan Gönül'ün imza töreninde, Sosa'ya yüklenen ve Arjantinli'nin terörü bahane edip takımdan ayrılmak istemesine köpüren Orman'ın, “Sosa'yı Miami'den mi aldık? Ukrayna'dan, savaşın göbeğinden aldık. Şimdi diyor ki ‘Terör var.' Burası Patagonya değil. Bedelini en ağır şekilde ödetirim” resti işe yaradı ve Arjantinli yıldız dün tıpış tıpış Ümraniye'nin yolunu tuttu. Sosa, önce menajeri ve avukatlarıyla bir toplantı yaptı. FIFA'dan gelecek ağır cezalardan gözü korkan yıldız oyuncu geri adım attı ve antrenmanlara katılma kararı aldı.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`ta beklenen ayrılık gerçekleştiBeşiktaş`ta beklenen ayrılık gerçekleşti

BEŞ GÜNÜN FATURASI 180 BİN EURO!

Sosa, idman öncesi ise menajeri aracılığıyla başkan Fikret Orman'la görüşmek için randevu talep etti. Ancak Sosa'nın bu talebi, Orman tarafından kabul edilmedi ve oyuncuya, “Görüşecek bir şey yok. Kontratı olan oyuncu, gelir takımıyla idmana çıkar. Bu toplantı olsa da bizim düşüncelerimizde bir değişim olmayacak” mesajı yollandı. Tecrübeli orta saha oyuncusu 5 gündür çalışmalara katılmadığı için kulüpten toplam 180 bin Euro para cezası aldı.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`a genç NijeryalıBeşiktaş`a genç Nijeryalı

Sabah