SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bakaki 3 yıllık sözleşme imzaladı

Manisaspor, Kongolu kanat oyuncusu Constantin Christ Olsen Bakaki ile 3 yıllığına anlaşma imzaladı. Bakaki, Manisaspor'da önemli işler başaracağına inandığını söyledi.

Güncellenme: 18:58, 15/07/2016
Bakaki 3 yıllık sözleşme imzaladı

Manisaspor, Kongolu kanat oyuncusu Constantin Christ Olsen Bakaki ile anlaşmaya vardı. Kongolu kanat oyuncusu Constantin Christ Olsen Bakaki ile Manisaspor Kulüp Başkanı Abdullah Mergen, 19 Mayıs Stadyumu Kulüp Yönetim Merkezi'nde biraraya geldi. Kongolu kanat oyuncusu Bakaki’yle 3 yıllık sözleşme imzalandı. Bakaki'nin uzun zamandır gündemlerinde olan bir isim olduğunu ifade eden Başkan Mergen, “Bakaki, Afrika futbolunda ön plana çıkmış isimler arasında yer alıyor. Çok yetenekli ve geleceği parlak bir futbolcu. Bu transferin Manisaspor için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Manisaspor'un Türk futbolunun önemli kulüpleri arasında yer aldığını söyleyen Bakaki ise, “Başkanıma ve Manisaspor'a transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Burada takım arkadaşlarımla birlikte güzel işler başaracağıma inanıyorum” dedi.

Bakaki kimdir? 1996 Kongo doğumlu Constantin Christ Olsen Bakaki, her iki kanatın yanı sıra orta sahada da görev yapabiliyor. Son olarak Kongo Ligi ekiplerinden Diables Noirs Brazzaville forma giyen futbolcu aynı zamanda Kongo U20 Milli Takımı'nda oynuyor.

Yayınlanma Tarihi:18:57,