SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzonspor’da kıran kıran idman

Trabzonspor’da kıran kıran idman

Trabzonspor, Ersun Yanal yönetiminde kamp çalışmalarını sürdürüyor.

Slovakya’nın Samorin Kasabası’nda yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da akşam antrenmanında dar alanda yapılan top çalışmasında futbolcular kıran kırana mücadele verdi.

Kamp yapılan otelin sahasında Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde ilk 20 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmana, izinli Uğur Demirok katılmadı. Mehmet Ekici’ye ise takımdan ayrı özel program uygulandı. Isınma hareketlerinin ardından dar alanda topla yapılan çalışmalarda futbolcuların oldukça hırslı olduğu görüldü. Antrenmanın ikinci bölümünde ise taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirilirken, belinde ağrı hisseden Ramazan Övüç bu bölümde yer almadı.

UĞUR DEMİROK BABA OLDU

Bu arada, Trabzonspor’un savunma oyuncusu Uğur Demirok baba oldu. Uğur Demirok’un eşi Damla Demirok, bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Minik bebeğe Demir adı verildi. Trabzonspor resmi internet sitesinden de Uğur Demirok için kutlama mesajı yayınlanırken, “Uğur ve eşi Damla Demirok’u kutluyor, Demir’e sağlıklı ve mutlu, nice uzun ömürler diliyoruz” ifadelerine yer verildi.