SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’da yeni sezon hazırlıklar devam ediyor. Özlüce Tesisleri’nde Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yapılan antrenmanın ilk bölümünde, Bursasporlu futbolcular, saat 18.15’de kondisyon merkezinde çalıştı, daha sonra ise sahaya çıkarak taktik içerikli bir oyun oynadı.

Isınma yapmadan hemen 5’e 2’ye başlayan yeşil beyazlıları, Hamzaoğlu iki ayrı gruba ayırarak, kalecisiz oyun oynattı. Bugün gerçekleştirilen antrenmanda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yeni sezonda liglerde oynanacak topla takım ilk kez buluştu. Bu çalışmada sabah saatlerinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Hekimliği Anabilimler Dalın’da cybex testine giren genç oyuncular düz koşu yaptı.

BAŞKAN AY DA İZLEDİ

Bursasporlu futbolcuların çalışmasını Başkan Ali Ay, kulüp yöneticileriyle birlikte izledi. Yeşil beyazlılar, yarın sabah ve akşamüzeri yapacakları iki antrenman ile hazırlıklarını sürdürecek.

JORQUERA’YA ÖZEL ÇALIŞMA

Bursaspor’un Şilili oyuncusu Cristobal Jorquera, sezon başı çalışmalarına sakatlığı nedeniyle katılamamıştı. Bugün ilk kez Jorquera, kulüp doktoruyla birlikte, adele gruplarını kuvvetlendirici özel bir çalışma yaptı.

Yayınlanma Tarihi:21:37,