SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira kazandıkları Panathinaikos maçı sonrasında önemli değerlendirmelerde bulundu.

İşte Pereira’nın sözleri:

“Hazırlanmak için az zamanımız var. Birçok oyuncumuz yeni takıma katıldı. Maç yaparak tempo kazanmak zorundayız. 3-4 günde bir maç oynayacağız ve bu sürede idmanları da sürdürmemiz gerekiyor. Bugün takımı beğendim. Dün kuvvet çalıştık ve bugün hızlı, tempolu bir maç oynamak mümkün değildi. Kolektif anlamda takımımın verdiği görüntüden memnunum. İyi bir rakiple karşılaştık. Ben biraz daha topun ayağımızda kalmasını istiyorum. Hak ederek kazandık. Ama geliştirmemiz gereken noktalar var.”

“EMENIKE PATLAYICI BİR OYUNCU”

“Emenike patlayıcı bir oyuncu. Bizim takımımızda eksik nokta da patlayıcı oyuncu eksikliği. Rakip savunma arkasına koşuyor ve tehlike üretiyor. Bu sezon ondan çok şey bekliyorum. Samimi olarak söylüyorum, bizim için önemli bir oyuncu olacak bu sezon.”

YENİ TRANSFERLERİ YORUMLADI

“Skrtel ve İsmail transferlerinden memnunum. Takımımıza kalite katabilecek iki oyuncuyu kadroya kattık. Ama en önemli nokta bizim için karakter. Ben böyle bir takım oluşturmak istiyorum bu sene. Kararlı, istekli hedefine devam eden karakterli bir takım istiyorum.”

Yayınlanma Tarihi:23:42,