SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Luiz Adriano bombası!

Luiz Adriano bombası!

Galatasaray transferde bombayı patlatmaya hazırlanıyor. İtalyan devinden bir yıl kiralanacak olan Luis Adriano, sarı-kırmızılı takımdan 2.5 milyon Euro alacak.

Galatasaray dört koldan sürdürdüğü forvet arayışlarında en önemli adımı attı. Didier Drogba'yı sarı-kırmızılı kulübe getiren menajer Ceylan Çalışkan, Aslan'ın Adriano ile anlaşmaya vardığını açıkladı. Sambacı'nın kiralık olarak Milan'dan alınacağını müjdeleyen Çalışkan, Luis Adriano'nun Galatasaray'ın teklifini kabul ettiğini söyledi. Adı uzun yıllardır sarı-kırmızılı kulüple anılan 29 yaşındaki futbolcu, düzenli forma giymek istediği için Milan'dan ayrılacağını açıklamıştı.

İLGİLİ HABERThomas Delaney geliyorThomas Delaney geliyor

2.5 MİLYON EURO ALACAK

İtalyan kulübünde eski günlerindeki etkili performansları sergileyemeyen ve mutsuz olan Adriano'ya, bir yıl için 2.5 milyon Euro ödenecek. 10 milyon Euro piyasa değeri olan futbolcu için Milan'a 1 milyon Euro kiralama bedeli teklif edilecek. Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in en kısa sürede iki yeni forvetle kamp çalışmalarını sürdürmek istediğini söylemesi üzerine, girişimler hızlanmıştı. Adriano transferi kısa sürede tamamlanacak ve Galatasaray'ın İsviçre kampına yetiştirilecek.