SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İsmail Köybaşı’nın yerine Kolarov

Beşiktaş’ta önlenemeyen yaprak dökümüne son olarak İsmail Köybaşı da eklendi. Karamsarlığa kapılmayan yönetim ise Kolarov'u Kartal yaparak karabulutları dağıtmayı hedefliyor.

Güncellenme: 08:37, 13/07/2016
İsmail Köybaşı’nın yerine Kolarov

Beşiktaş’ta ayrılık rüzgarları sert esiyor. Gökhan Töre'nin West Ham United'a gitmesi, Sosa'nın terör olayları yüzünden kesin ayrılık kararı almasının ardından İsmail Köybaşı da sona eren sözleşmesini yenilemek için önerilen rakamı beğenmeyince siyah-beyazlı kulüple vedalaştı. Bu gelişmelere karşın iyimserliğini koruyan yönetim kanadı ise bir süredir temasta olduğu Manchester City'den Aleksandar Kolarov'un transferini bitirip tüm olumsuzlukları unutturmak istiyor.

İLGİLİ HABERMahmut Uslu`dan Gökhan Gönül`e olay sözlerMahmut Uslu`dan Gökhan Gönül`e olay sözler

BİRKAÇ GÜN İÇİNDE BİTEBİLİR

İsmail Köybaşı'nın boşluğunu doldurmak için Sırp sol beki kadroya katma konusunda girişimlerine hız veren yönetim, Manchester City ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki futbolcuyu satın alma opsiyonuyla kiralamaya uğraşıyor. Vatandaşı ve yakın arkadaşı Tosic'in de çabalarıyla Beşiktaş'a gelmeyi kabul eden Kolarov için artık geri sayıma geçildi. Karamsar tabloyu dağıtmak adına transferi elzem hale gelen Sırp yıldızın birkaç gün içinde İstanbul'a gelmesi bekleniyor.