SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Günün transfer gelişmeleri

13 Temmuz Çarşamba günü spor basınında öne çıkan transfer gelişmeleri...

Başkan Muharrem Usta'nın görüşmelerini bizzat yürüttüğü Omar El Kaddouri, Trabzonspor'a gelmeyi kabul etti. Başkan Usta, geçtiğimiz hafta İtalya'ya gitmiş ve 25 yaşındaki Faslı orta saha için Napoli kulübüne satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yapmıştı. Napoli "Evet" dediği an imza atılacak. (Fotomaç)
Mario Gomez'in Beşiktaş'ta devam edip etmeyeceği konusu yılan hikayesine dönerken tecrübeli golcüyle ilgili son iddia İtalyan basınından geldi. Atletico Madrid ve Valencia'nın ilgi gösterdiği Alman golcünün kariyerine La Liga'da devam etmek istediği bildirildi. (Sabah)
Beşiktaş Yönetimi, forvet arkası ve ön libero transferleri konusunda atağa kalktı. Listedeki Belhanda ve Obi Mikel için temaslar başladı. Sosa ve Atiba’yla iplerin tamamen kopması halinde Beşiktaşlı idareciler, resmi adımları da atacak. (Fanatik)
Trabzonspor'un transfer sezonunun başlamasıyla birlikte gündemine aldığı ancak bir dönem vazgeçme noktasına geldiği Kolombiyalı forvet oyuncusu Fabian Castillo ile görüşmeler tekrar başladı. (Sabah)
Galatasaray, Avrupa Şampiyonası’nda Portekiz’e kupayı getiren golü atan Eder için Lille’in kapısını çaldı. Cim Bom, Fransa’da 1.2 milyon Euro kazanan oyuncuya bu rakamın 2 katını önerip masaya avantajlı oturmanın hesabında. (Fanatik)
Galatasaray transferde bombayı patlatmaya hazırlanıyor. İtalyan devinden bir yıl kiralanacak olan Luis Adriano, sarı-kırmızılı takımdan 2.5 milyon Euro alacak. (AMKSPOR)
Galatasaray’da 3. imza Josue’ye attırılacak. Alex Telles’in Porto’ya transferi sırasında yapılan anlaşma gereği Portekizli yıldız 1 sezon sarı-kırmızılı formayı giyecek. (AMKSPOR)
Beşiktaş’ta önlenemeyen yaprak dökümüne son olarak İsmail Köybaşı da eklendi. Karamsarlığa kapılmayan yönetim ise Kolarov'u Kartal yaparak karabulutları dağıtmayı hedefliyor. (AMKSPOR)
Uzun süredir Galatasaray’ın transfer etmek istediği Kopenhag’ın ön liberosu Thomas Delaney, Danimarka basınına yaptığı açıklamalarda gelen teklifi doğruladı. (AMKSPOR)