SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Gökhan Gönül’ün rövanşını aldı

Fenerbahçe, Beşiktaş’a ‘Gökhan misillemesi’ yaparak, İsmail Köybaşı ile anlaştı. Milli yıldıza, yıllığı 1.750milyon TL’den 4 senelik mukaveleye imza attırılacak.

Güncellenme: 07:57, 13/07/2016
Fenerbahçe Gökhan Gönül’ün rövanşını aldı

Fenerbahçe yönetimi, Gökhan Gönül'ü kaptırdığı Beşiktaş'tan rövanşı İsmail Köybaşı ile alıyor. Fenerbahçe, daha önceden görüşüp prensipte anlaşmaya vardığı İsmail'e resmi imzayı attırmak için geri sayımda. Kanarya, Caner'in Inter'e gitmesinden sonra, Hasan Ali Kaldırım'ın bulunduğu sol bek bölgesine takviye yapmak için çalışmalarını sürdürüyordu. Beşiktaş'ın, milli oyuncuya istediği parayı vermemesi üzerine, menajeri Batur Altıparmak ile son bir kez daha görüştü.

İLGİLİ HABERFenerbahçe`den imza şov!Fenerbahçe`den imza şov!

Batur Altıparmak, Beşiktaş ile görüştüklerini ancak anlaşamadıklarını belirtince Fenerbahçe, İsmail'in transferine son noktayı koymak için harekete geçti. Siyah-beyazlı kulübün de “İsmail ile yollarımızı ayırdık” demesi üzerine sarı-lacivertliler, 1 milyon 750 bin Euro'dan 4 yıllık sözleşme önererek, İsmail ve menajeriyle anlaşma sağladı. Yıldız futbolcunun kısa süre içerisinde Kanarya'ya imza atacağı ve sol kanattaki boşluğun giderileceği vurgulandı.