SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Joachim Löw’e duacı!

Beşiktaş yönetiminin büyük ölçüde anlaşma sağladığı Mario Gomez'in, Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw'ün tavsiyesi ile Türkiye'de kalmaya karar verdiği öğrenildi.

Güncellenme: 11:57, 13/07/2016
Beşiktaş Joachim Löw’e duacı!

Mario Gomez'in Beşiktaş'ta kalması büyük ölçüde kesinleşirken, golcü futbolcunun siyah-beyazlı takımla yola devam etmeyi istemesinde Joachim Löw’ün de etkisi oldu. Almanya Teknik Direktörü, EURO 2016'da kadrosunda yer verdiği öğrencisine “Türkiye'de kalman senin için daha iyi olur. Orada kendini tekrar buldun. Başka kulübe gitmene gerek yok” telkininde bulundu. Fiorentina, Gomez için Beşiktaş'a kolaylık sağlamayı kabul ederken, siyah-beyazlılar, Alman yıldıza yeniden kavuşmak için artık gün sayıyor.

İLGİLİ HABERİsmail Köybaşı`nın yerine Kolarovİsmail Köybaşı`nın yerine Kolarov

SOSA’YA SON UYARI

Öte yandan Jose Sosa cephesinde değişen bir şey yok. Ayrılık kararından geri adım atmayan ve idmanlara çıkmayan Arjantinli yıldız, yönetimin sabrını taşırdı. Sosa'ya “İstediğimiz bonservis parasını getirip git ya da idmana çık. Yoksa bu iş UEFA'ya kadar gider” uyarısını yaptı. Milan'ın talip olduğu Tangocu'nun, ‘Türkiye'de savaş olduğu için futbol oynamanın imkansız hale geldiği' gerekçesiyle UEFA yaptırımlarından kurtulması söz konusu değil. Taviz vermeyen siyah-beyazlı kulübün bu son uyarısıyla köşeye sıkışan Sosa, Ukrayna'da iç savaş sürerken Metalist Kharkiv forması giyiyordu.

Yayınlanma Tarihi:09:19,