SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ömer Bayram: “Akhisar’da çok mutluyum”

Akhisar Belediyespor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan sol kanat oyuncusu Ömer Bayram, çok mutlu olduğunu belirterek, "Akhisar'da kendimi iyi hissediyorum" dedi.

Güncellenme: 12:33, 12/07/2016
Ömer Bayram: “Akhisar’da çok mutluyum”

Akhisar Belediyespor'da yeni sezon hazırlıklarını Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde sürdürüyor. Özel iznin ardından Kayserispor ile yollarını ayıran ve Akhisar Belediyespor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Ömer Bayram takımla çalışmalarına başladı. İdman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ömer Bayram, “Öncelikle takım arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum, sıcak bir karşılama oldu.

Herkes işine odaklanmış, kendine bakan ve kendini geliştirmek için buraya geliyor. Geçen sezon Akhisar çok iyi bir performans gerçekleştirdi. İnşallah bu sezon da benim bir katkım olur. Daha iyi bir sezon geçiririz inşallah. Akhisar Türkiye'ye örnek bir takım, çok önemli bir rol oldu buraya benim için imza atmak. Burada çok mutluyum inşallah daha iyi olacak” dedi.

Akhisar'ın geçen sezon ki performansı ile tüm Türkiye'yi şaşırttığını belirten Ömer Bayram, sezon sonunda ligi daha yukarılarda da bitirebilme fırsatlarının da olduğunu kaydetti. Akhisar'ı sistem olarak da geçen sezon takip ettiğini ifade eden Ömer Bayram, sezon sonunda başka teklifler de aldığını ancak Akhisar'da kendini çok daha iyi hissettiği için burada olduğunu kaydetti.

Öte yandan özel izinli olan Douglao da takımla çalışmalarına başlarken dün gece hava yolu ile Akhisar'a gelen Hugo Rodallega bugün gireceği sağlık muayenesinin ardından akşam idmanında takımla birlikte çalışmalara başlayacak.