SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’a dev golcü

Riekerink'in raporu doğrultusunda uzun boylu iki ismi radarına alan Galatasaray yönetimi, Kopenhag'ın yıldızı Cornelius ya da Frankfurtlu Castaignos'tan birini kampa dahil edecek.

Güncellenme: 08:17, 12/07/2016
Galatasaray’a dev golcü

Galatasaray’da öncelik golcü transferinde… Teknik Direktör Riekerink, kampa yeni forvetin yetiştirilmesini istedi. Yöneticiler, Kopenhag'ın 1.93'lük devi Cornelius ve Frankfurt'un 1.88'lik Hollandalısı Castaignos için girişimlerini hızlandırdı. Futbol Direktörü Cenk Ergün ilk olarak Cornelius için Kopenhag ile temasa geçecek. Ardından da Almanya'ya geçip, Castaignos'u yoklayacak. Bu arada Akhisar'ın hocası Cihat Arslan, Rodallega'nın kalacağını açıklayıp, Kolombiyalı'ya kapıları kapattı.

İLGİLİ HABERThomas Delaney`de mutlu sonThomas Delaney`de mutlu son

LUIZ ADRIANO SESLERİ

Forvet  hattına takviye planlayan Galatasaray’ın Milan'ın Brezilyalı golcüsü Luiz Adriano'yu gündemine aldığı iddia edildi. Geçen yıl Shakhtar Donetsk'ten İtalyan ekibine giden ve 2020'ye kadar sözleşmesi bulunan 29 yaşındaki oyuncunun satın alma opsiyonuyla kiralanması için zemin yoklanıyor. Sarı-kırmızılıların eski hocası Lucescu'nun da Brezilyalı yıldıza Türkiye'ye gitmesi için telkinde bulunduğu öne sürüldü.

 

Yayınlanma Tarihi:08:15,