SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bruma Galatasaray taraftarını coşturacak

Galatasaray'ın Portekizli genç futbolcusu Armindo Bruma açıklamalarda bulundu. Real Sociedad'da olgunlaştığını dile getiren Portekizli futbolcu, "Daha iyi bir Bruma ile Galatasaray taraftarlarının karşısındayım" dedi.

Güncellenme: 11:24, 12/07/2016
Bruma Galatasaray taraftarını coşturacak

Bruma, ülkesi Portekiz’in EURO 2016’daki şampiyonluğu için, “Portekiz bunu hak etti. Önemli bir başarı. Ben ve bütün Portekizliler bu şampiyonlukla gurur duyuyoruz. Artık bu başarının üstüne koymak, bu başarıyı devam ettirmemiz lazım” dedi. Bruma, Portekiz’in yıldızı Ronaldo hakkında ise, “O spektaküler ve mükemmel bir oyuncu. Önemli işler yapıyor. Ülkemize gurur veriyor. Fransa maçında sakatlanmasına üzüldüm. Umarım kısa zamanda hem Real Madrid hem de Portekiz için iyi işler çıkarmaya devam eder” şeklinde konuştu.

Portekizli genç futbolcu, Deniz Gülen'in milli takım kariyeri hakkındaki soruya “Önce kulüp takımında iyi işler yapmanız lazım. Ben de takımımda önemli işler yapıp milli takıma seçilmek istiyorum” yanıtını verdi. İsviçre kampını da değerlendiren Bruma, “Güzel bir otelde, sahada ve ortamda kamp yapıyoruz. Yeni hocamızın özellikle gençlere çok faydası oluyor. Önemli başarılar geleceğini düşünüyorum” dedi ve kişisel gelişimini şu sözlerle açıkladı: “İlk baştaki Bruma ile şimdiki Bruma arasında fark var. İspanya’ya gidip La Liga’da gelişme kaydeden bir Bruma var. Şimdi geri döndüm. Daha iyi bir Bruma ile Galatasaray taraftarının karşısındayım.”