SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da soğuk savaş!

Galatasaray’da yönetim - futbolcu gerginliği tırmanacak gibi... Başkan Özbek’in “Cezalar için görüşmeyeceğiz” açıklamasına, karşı taraftan “Randevu istemedik...” yanıtı geldi.

Güncellenme: 09:07, 11/07/2016
Galatasaray’da soğuk savaş!

Galatasaray sezona krizle başladı ancak görünen o ki sorun yumağı giderek büyüyecek.

Mesut YILDIRIM / ÖZEL HABER

Verdiği bir röportajda yönetimi eleştiren, oğlunun vaftizini gerekçe göstererek antrenmanlara geç gelen Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ile toplam 14 futbolcuya, ‘sezon içindeki disiplinsiz hareketleri' gerekçe gösterilerek kesilen cezalar fitili ateşlemişti. Başkan Dursun Özbek'in önceki gün kullandığı “Cezalar için futbolcularla görüşmeyeceğiz. Cezaları affetmek için vermedik” sözlerine ise sarı-kırmızılı takımın yıldızlarından karşılık geldi.

‘BEKLE VE GÖR' TAKTİĞİ

Başta Sneijder ve kaptan Selçuk İnan olmak üzere takımın ‘ağır' isimleri, yakın çevrelerine yönetimden bu yönde bir talepte bulunmadıklarını söyledi. “Başkandan randevu istemedik ki…” diyen yıldızların kendi aralarında yaptıkları konuşmalarda ortak tavır almayı değerlendirdikleri vurgulandı. Galatasaray’da forma giyen futbolcuların, ‘bekle ve gör' taktiği uygulayacakları, yönetimle ceza affı için konuşmayacakları bildirildi. Bu tavrın yönetime karşı bir tepki olduğu ifade ediliyor.

Yayınlanma Tarihi:09:04,