SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’a Mario Gomez müjdesi

Mario Gomez'i takıma geri döndürmek için mesailerini hızlandıran Beşiktaş, Fiorentina ile anlaşırsa Gomez'e büyük bir ihtimalle imza attıracak.

Güncellenme: 13:03, 11/07/2016
Beşiktaş’a Mario Gomez müjdesi

Beşiktaş, uzun zamandır odaklandığı Mario Gomez transferinde mutlu sona ulaşıyor.

Beşiktaş’ta taraftarların gönlüne su serpecek gelişme yaşandı. NTVSpor muhabiri Övünç Özdem, Mario Gomez’in Beşiktaş’la yeniden anlaşmaya çok yakın olduğunu belirterek “Mario Gomez’in kalma ihtimali arttı. Beşiktaş, Fiorentina ile temaslarını hızlandırdı. Fiorentina bonservis bedeli olarak 5 milyon euro talep ediyor. Beşiktaş 4 milyon euroya kadar teklifi yükseltti. 4 milyon euro seviyesinde anlaşma yapılabilir. Süper Kupa maçının ardından Fiorentina ile hazırlık maçı yapılabilir. Gomez’in Beşiktaş’la ilgili olumsuz bir açıklaması yok. Fiorentina ile anlaştıktan sonra Mario Gomez’le görüşülecek. Bonservisi ile alınacak. 3 yıllık bir anlaşma konuşuluyor. Çarşamba gününe kadar netleşir. Yüzde 85 takımda kalıyor. Mario Gomez’in kararını bekliyor Beşiktaş. Alman oyuncuya gelen teklif de yok” şeklinde konuştu.

Atiba Hutchinson ve Jose Sosa’nın kesin olarak takımdan ayrılmak istediği belirtilirken, yönetimin bu konu hakkında da uygun çözümü bulmaya çalıştığı dile getiriliyor.