SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş: Jose Sosa’da problem para değil

Beşiktaş, son günlerde takımdan gideceği konuşulan Jose Sosa ile ilgili açıklama yaptı. Sosa ile aralarındaki problemin paradan kaynaklanmadığını belirten siyah-beyazlılar, Sosa'nın sözleşmeli futbolcuları olduğuna vurgu yaptı.

Güncellenme: 13:53, 11/07/2016
Beşiktaş: Jose Sosa’da problem para değil

Beşiktaş, Jose Sosa ile ilgili son günlerde çıkan parasal haberleri yalanladı. Sosa pazarlıklarında sorunun para olmadığını dile getiren siyah-beyazlı kulüp Arjantinli futbolcunun 2018 yılına kadar sözleşmeli olduğunu hatırlattı.

Kulübümüz ile futbolcumuz Jose Sosa arasında pazarlıklar yapıldığı ve 100 bin Euro’luk bir sorun olduğu yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Beşiktaş JK, 113 yıllık bir tarihe ve bu tarihten gelen değerlere, ilkelere ve duruşa sahip bir kurumdur. Beşiktaş’ın değerleri arasında yer alan futbolcularımız ile kurulan iletişim de bu anlayış doğrultusundadır. Beşiktaş futbolcuları ile kurduğu ilişkide karşılıklı menfaat ve hukuka uygun davranır.

Beşiktaş’ın değerlerinden biri olan Jose Sosa’yla yapılan görüşmelerde ana eksen ücret pazarlığı dışındaki konulardır.

Jose Sosa’nın değer verdiğimiz ve 2018 yılına kadar Beşiktaş JK ile sözleşmeli bulunan bir futbolcusu olduğunu hatırlatır, görüşmelerin iyi niyet çerçevesinde devam ettiğini belirtiriz.