SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezona 3 gün önce start veren Beşiktaş akşam yaptığı günün ikinci idmanı ile hazırlıklarına devam etti. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan idmanda kondisyon yüklemesi ve hafif tempolu top çalışmaları yapıldı. Yer kapma ve pas oyunları ile başlayan antrenman koşu ve istasyon hareketleri ile devam etti.İdman son bölümde yarı sahada tek pas çalışması ile sona erdi.

RHODOLFO TAKIMDAN AYRI ÇALIŞIYOR

Antrenmana izinli olan Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup, İsmail Köybaşı, Gökhan Gönül ve Denys Boyko’nun yanı sıra Portekiz Milli Takımı ile Euro 2016’da final oynayacak Quaresma katılmadı. Quaresma dışındaki izinli olan oyuncuların yarın yapılacak idmana katılacakları açıklandı. Takımdan ayrılmayı isteyen Jose Sosa 2 gündür olduğu gibi bu gün de antrenmanlara katılmadı. Bu arada geçtiğimiz sezon ağır bir sakatlık yaşayan ve 6 sonra antrenmanlara başlayan Rhodolfo koşularda yer alırken takım halinde yapılan top çalışmalarına katılmıyor. Bireysel antrenör eşliğinde kuvvet antrenmanı yapan Brezilyalı stoperin bir süre daha takımdan ayrı çalışacağı belirtildi.

KALECİ ANTRENÖRÜ YOK

Beşiktaş, Sambade’nin ayrılmasından sonra henüz bir kaleci antrenörü ile anlaşma yapmadı.Siyah Beyazlı takımın kalecileri 3 gündür kaleci antrenörü olmadığı için özel çalışma yapmıyor ve takımla beraber çalışıyor. Kaleci antrenörü için görüşmelerin sürdüğü ve en kısa zamanda anlaşmanın yapılacağı bildirildi.