SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serdar Kesimal Akhisar’da çok mutlu

Akhisar Belediyespor ile yeni sezon için 2 yıllık sözleşme imzalayan Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Serdar Kesimal, kolej havasında bir takıma geldiğini ve burada mutlu olduğunu ifade etti.

Güncellenme: 13:26, 10/07/2016
Serdar Kesimal Akhisar’da çok mutlu

Akhisar Belediyespor, Yılmaz Atabarut Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Cihat Arslan yönetimindeki antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Ardından yeşil-siyahlılar açma-germe, aerobik hareketler, düz koşu ve kondisyon çalışmaları yaptı. İdman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan 27 yaşındaki stoper oyuncusu Serdar Kesimal, sakatlıklardan dolayı kötü günleri geride bıraktığını Akhisar'da yeni bir başlangıç yapmak istediğini kaydetti. Kesimal, mutlu olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Yeniden bir başlangıç olacak benim için inşallah. Hayırlısıyla sakatlıktan uzak, güzel ve başarılı bir sezon geçiririz. Akhisar güzel, kolej havasında, arkadaşlıkların güzel olduğu bir takım, hocalarımız iyi, yeni başladık tempo giderek artacak, sezon başına kadar hazır hale geleceğiz.”

Öte yandan özel izinli olan Rodallega ve Douglao'nın ise yarın takıma katılması bekleniyor.