SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cesur yürek Martin Skrtel

Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Slovak stoper Martin Skrtel, Türkiye’yi yasa boğan bombalı saldırılarla ilgili olarak “Korkmuyorum. Kaderde ne varsa onu yaşarız” dedi.

Güncellenme: 09:14, 10/07/2016
Cesur yürek Martin Skrtel

Fenerbahçe’nin Liverpool'dan renklerine bağlamak için her konuda anlaştığı Martin Skrtel, Türkiye'deki terör olaylarıyla ilgili sözleriyle cesaretini ortaya koydu. EURO 2016'da Slovakya Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan tecrübeli stoper, transfer sürecinde sarı-lacivertli yöneticilerle yaptığı görüşmede konu İstanbul'daki kanlı saldırılara geldiğinde “Terör olayları kaderimizde varsa, yaşarız” ifadesini kullanarak herhangi bir korku duymadığını anlattı.

İLGİLİ HABERFenerbahçe`ye Arjantinli sol bekFenerbahçe`ye Arjantinli sol bek

Avrupa’nın her yerinde bu tür olayların yaşandığını belirten 31 yaşındaki Skrtel, “Rusya'da oynadığım dönemde de terör tehlikesiyle karşılaştım. Türkiye'de olması Türkiye'nin suçu değil, bizim kaderimiz” sözleriyle hem yöneticilerin hem de taraftarın gönüllerini daha sahaya bile çıkmadan fethetti. Bu arada Alman Bild gazetesinin internet sitesi, Fenerbahçe'nin Martin Skrtel transferi için Liverpool'a bonservis bedeli ödemeyeceğini iddia etti.

Yayınlanma Tarihi:09:11,