SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir Galatasaray klasiği bu sezon da devam ediyor. Her sezon oluduğu gibi transferler yurtdışı kampına yetişmedi. Serdar Aziz ve Emrah Başsan dışında kadrosuna hiçbir isim katamayan sarı-kırmızılılar, İsviçre kampına bazı isimleri dahil edecek. Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in bütün isteklerine karşın, yönetim henüz bir golcüyü kampa getirebilmiş değil.

ORTA SAHA BOŞ KALDI

Bugüne kadar Emre Çolak, Jose Rodriguez, Bilal Kısa, JemKaracan ve Furkan Özcal gibi orta sahada görev yapan birçok isimle yollarını ayıran G.Saray, bu bölgeye takviye yapamadı. Dzemaili'nin de dönmek istememesi nedeniyle zora düşen yönetim, Selçuk İnan'ın yanına en az iki yıldız almaya çalışıyor. Bunun için bazı isimlerle yollar ayrılacak.

İSVİÇRE KAMPI BAŞLIYOR

Yeni sezon hazırlıklarına Florya'da devameden G.Saray bugün ilk yurtdışı kampı için İsviçre'ye hareket edecek. Kampta 12 Temmuz Salı günü İsviçre Süper Lig ekiplerinden Thun ile Lachen Stadı'nda hazırlık maçı oynayacak. İsviçre kampında Uhren Kupası'nda mücadele edecek sarı kırmızılılar, burada Zürih ve Young Boys ile karşılaşacak.

“HAMİT: KENDİME NAZAR DEĞDİRDİM”

Geçen sezon sakatlığı nedeniyle tek bir maçta bile görev yapamayan Hamit Altıntop, nazara geldiğini söyledi. Sezona iyi başladığını belirten Hamit, “İnşallah bir daha sakatlanmam. Geçen senenin başında çok iyiydim. Kendimi beğeniyordum ama sanırım kendime nazarım değdi” ifadelerini kulladı.

AMK / GAZETE