SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şener Özbayraklı: “Umarım daha fazla süre alırım”

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Şener Özbayraklı, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Yeni sezonda daha fazla süre almayı beklediğini dile getiren Özbayraklı, hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.

Güncellenme: 12:58, 09/07/2016
Şener Özbayraklı: “Umarım daha fazla süre alırım”

Öncelikle kamp sürecine değinen mili oyuncu, takıma yeni katılan oyuncularla ilgili görüşlerini bildirdi ve gelecek sezonla ilgili konuştu. “İnşallah herkes için sakatlıksız iyi bir sezon geçer” diyen Şener Özbayraklı, “Geçen yıl da ben buradaki atmosferi yaşadım. Şu an gerçekten çok iyi şartlar mevcut. Bunu en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Milli takımda yer alan oyuncular olarak biz kampa biraz geç katıldık. Henüz buraya geleli 2-3 gün oldu. Takım arkadaşlarımız ve hocalarımızla birlikte çok iyi çalışıyoruz. İnşallah en iyi şekilde hazırlanır ve sezona iyi başlarız” dedi.

Oyuncular ve teknik heyetle birlikte çok iyi çalıştıklarını belirten Şener Özbayraklı, “Bu sene inşallah maçlarda daha fazla süre alırım ve takıma katkı veririm” dedi.

Bu sezon daha fazla süre almayı hedeflediğini dile getiren Şener Özbayraklı, “Geçen sene Fenerbahçe'ye geldim ve kendimi en iyi şekilde hazırladım. Çok maçta da görev aldım. Yeterince tecrübe sahibi oldum. Bu sene inşallah maçlarda daha fazla süre alırım ve takıma katkı veririm. İnşallah hedeflerimize en iyi şekilde ulaşırız” diyerek sözlerini noktaladı