SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Wesley Sneijder krizi sonuçlandı. Sarı-kırmızılı taraftarların tavrını net bir şekilde Sneijder'den yana koymasının ardından Hollandalı futbolcunun eli iyice güçlendi. Aldığı özel izinden 1 gün önce idmanlara çıkmaya başlamasına karşın yönetim tarafından ağır bir para cezasına çarptırılan 32'lik yıldız her şeye rağmen kalıyor.

İLGİLİ HABEREnes Kuşku`yu bıçaklayan kişi serbest bırakıldıEnes Kuşku`yu bıçaklayan kişi serbest bırakıldı

YÖNETİM ARAYIŞA GEÇTİ

Wesley Sneijder’in bu kararında menajeri Guido Albers'in de dediği gibi hiçbir takımdan teklif almaması da yatıyor. Sarı-kırmızılılardan senelik 5 milyon Euro'yu aşkın bir ücret alan ve bu yaşananlardan sonra kesinlikle indirime yanaşmayan Hollandalı, aynı ücreti ile parçalı formayı giymeye devam edecek. Yönetim serbest kalma bedeli olan 7.5 milyon Euro'yu vereni bulursa Sneijder'i hemen gönderecek.

İLGİLİ HABERSneijder`den Galatasaray taraftarına teşekkürSneijder`den Galatasaray taraftarına teşekkür

WESLEY SNEIJDER HAZIR GELDİ

Yönetimin göndermek için her yolu denediği ancak başarısız olduğu Wesley Sneijder, Florya'ya hazır bir görüntü içerisinde geldi. Tatilini yaptığı dönemde bile her gün sporunu eksik etmeyen 32 yaşındaki futbolcu tüm yaşananlara karşın profesyonelliği elden bırakmadı. Hollandalı'nın hazır görüntüsü de hocası Riekerink'i mutlu etti.

Yayınlanma Tarihi:08:12,