SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Jose Sosa alarmı!

Gökhan Töre’nin ardından Milan’ın talip olduğu Jose Sosa da Beşiktaş’tan kopmanın eşiğinde. Tangocu’yu takımda kalmaya ikna etmek için seferberlik ilan edildi.

Güncellenme: 08:46, 09/07/2016
Beşiktaş’ta Jose Sosa alarmı!

Beşiktaş, şampiyon kadrosundan bir fire daha vermek üzere. Uzun pazarlıklar sonucu Gökhan Töre'yi West Ham'a kiralayan siyah-beyazlılarda bu kez Jose Sosa yol ayrımında. Milan'ın renklerine bağlamak için teklifte bulunup, 4 milyon Euro bonservis bedelini gözden çıkardığı Arjantinli yıldız, kariyerini İtalyan devinde sürdürmek konusunda çok istekli. Jose Sosa'nın eşinin de terör korkusu nedeniyle İstanbul'dan gitmek niyetinde olması, Süper Lig'in asist kralının bu kararında etkili oldu.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`ta Jose Sosa antrenmana çıkmadıBeşiktaş`ta Jose Sosa antrenmana çıkmadı

Şenol Güneş'in satılmasına kesinlikle onay vermediği Jose Sosa için yönetim alarma geçti. Önceki gece Türkiye'ye geldiği halde dün sezonu açan takımla idmana çıkmayan Tangocu ile 1-2 gün içinde görüşme gerçekleştirilecek. Yönetici Ahmet Nur Çebi'nin ikna edemediği 31 yaşındaki futbolcuyla bizzat Başkan Fikret Orman masaya oturacak. Orman, ücretinde iyileştirme önerisinde bulunacağı Sosa'ya, ayrılmakta ısrar etmesi halinde 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transferine onay verileceğini iletecek

Yayınlanma Tarihi:08:42,