SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in son şampiyonu Beşiktaş 2016 -2017 sezonunu açarak ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde Tekni Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan ilk idman 2 saate yakın sürdü. Şenol Güneş saha ortasında toplanan futbolcular ile tek tek tokalaşarak yeni sezon için başarı diledi. Teknik heyet ve futbolcular idman öncesi gerçekleştirdikleri takım toplantısının ardından dün vefat eden Turgay Şeren için saygı duruşunda bulundu.

İLGİLİ HABERBeşiktaş`ta Jose Sosa antrenmana çıkmadıBeşiktaş`ta Jose Sosa antrenmana çıkmadı

FABRICIO VE ARAS İDMANDA

Siyah-beyazlıların ilk antrenmanında yeni transferler kaleci Fabricio ile devre arasında transfer edilip İspanya’ya kiralık olarak gönderilen Aras Özbiliz ve uzun süren sakatlığını atlatan Luis Rhodolfo da vardı. Takımdan ayrılması gündemde olan Miloseviç ve Alexis Delgado’nun da yer aldığı idmana Antalyaspor’dan geri çağrılan Ömer Şişmanoğlu’da katıldı.

İLGİLİ HABERBeşiktaş sezon açılışı yaptıBeşiktaş sezon açılışı yaptı

Milli Takımlar ile Euro 2016’ya katılan Quaresma, Boyko, Oğuzhan, Olcay, Cenk Tosun, İsmail ve Gökhan Gönül izinli oldukları için çalışmada yer almadı.

Hafif tempoda geçen ilk idmanda kondisyon koşuları ve topla çalışmalar yapıldı.

İLGİLİ HABERBeşiktaş taraftarından Gökhan Gönül`e...Beşiktaş taraftarından Gökhan Gönül`e…

MUSTAFA İKİ HAFTA SONRA DÖNECEK

Siyah Beyazlıların antrenmanında ilk dikkat çeken olay Mustafa Pektemek’in takım toplantısı ve Turgay Şeren için yapılan saygı duruşunun ardından sahayı terk ederek içeri girmesi oldu. Pektemek’in iki hafta önce kasıklarından pubis ameliyatı olduğu ve takım çalışmalarına ancak iki hafta sonra katılabileceği açıklandı.

GÜNDE İKİ ÇALIŞMA YAPILACAK

Çalışmaların ilk etabını İstanbul’da yapacak olan Beşiktaş 18 Temmuz’a kadar günde iki idman yapacak. 20 Temmuz’da Avusturya’ya gidecek olan siyah-beyazlılar burada 4 hazırlık maçı oynayacak.

Yayınlanma Tarihi:20:15,