SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Ekpe Udoh’a süre verdi! Ayon bekliyor

Fenerbahçe, yaz transfer dönemininde harekete geçmeden önce serbest kalan iki uzunu Ekpe Udoh ve Jan Vesely’nin alacağı kararları bekliyor.

Güncellenme: 21:37, 08/07/2016
Fenerbahçe Ekpe Udoh’a süre verdi! Ayon bekliyor

Geçtiğimiz sezon Türkiye ve Avrupa'nın en dominant uzunlarından olan Ekpe Udoh, Fenerbahçe'nin yeni sezon planlarında en önemli oyunculardan biri. Fenerbahçe, oyuncuya teklifini yaptı ve hala bekleme halinde. Eurohoops’una haberine göre ise Fenerbahçe, Ekpe Udoh'tan önümüzdeki 48 saat içerisinde kararını vermesini istedi ve oyuncunun kararı olumsuz gelmesi halinde alternatifler değerlendirilmeye başlayacak.

Sarı lacivertli kulübün listesinin üst sıralarında yer alan isim ise geçtiğimiz Real Madrid forması giyen Gustavo Ayon. Meksikalı uzunla ön görüşmeler yapan Fenerbahçe, Ekpe Udoh'tan olumsuz cevap gelmesi Gustavo Ayon ile görüşmelerini sıklaştıracak ve oyuncuyla anlaşma zemini arayacak.

Bu arada Ekpe Udoh için Fenerbahçe dışında Avrupa'nın diğer kulüpleri de devrede ve bu kulüplerden biri de Darüşşafaka Doğuş. Yeşil siyahlılar da Birleşik Amerikalı oyuncuyu kadrosuna katmak için büyük uğraş halinde.

Eurohoops