SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta Jose Sosa antrenmana çıkmadı

Adı son olarak Milan ile anılan takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildiren Jose Sosa, mazeretsiz olarak Beşiktaş'ın sezon açılışına katılmadı.

Güncellenme: 19:44, 08/07/2016
Beşiktaş’ta Jose Sosa antrenmana çıkmadı

Geçen sezon takımdan ayrılmak isteyen ve yönetim tarafından ikna edilerek takımda kalması sağlanan Jose Sosa bu sezona da aynı istekle başladı. Bir süredir yönetim ile ayrılmak istediğine dair görüşme halinde olan Arjantinli oyuncu bu gün yapılan ilk idmana mazeret bildirmeden çıkmadı. Dün İstanbul’a dönen Sosa’nın kimseye haber vermeden Bodrum’a gittiği öğrenildi.

İLGİLİ HABERBeşiktaş taraftarından Gökhan Gönül`e...Beşiktaş taraftarından Gökhan Gönül`e…

Kulüp tarafından yapılan açıklamada Sosa’nın mazeret bildirmeden idmana katılmadığı için ceza prosedürünün devreye sokulacağı ve oyuncuya sezonun ilk cezasının verileceği söylendi.

Arjantin kulübü Estudiantes’in Sosa’yı almak için istekli olduğu bilinirken dünden itibaren İtalyan devi Milan’nın da Sosa için teklif verdiği ortaya çıkmıştı.

Beşiktaş’tan ayrılmak konusunda ısrarlı tavrını sürdüren Arjantinli oyun kurucu için Beşiktaş’ın belirlediği bonservis bedeli şu an için 8 ile 10 milyon Euro arasında.

fth-bjk-idman12

Yayınlanma Tarihi:19:41,