SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adanaspor 10 transfer düşünüyor

Spor Toto Süper Ligi'nin yeni takımlarından Adanaspor, sezonun hazırlıkları için Bolu'da kampa girdi. Teknik direktör Engin İpekoğlu 9-10 transfer yapacaklarını söyledi.

Güncellenme: 12:24, 08/07/2016
Adanaspor 10 transfer düşünüyor

Turuncu beyazlı takımın Bolu’nun Karacasu Beldesi’nde bulunan Termal Otel’de girdiği ilk etap kampına 24 futbolcu katıldı. Kampın ilk antrenmanı da daha sonra teknik direktör Engin İpekoğlu yönetiminde otelin sahasında yapıldı. Engin İpekoğlu, takımına yaptırdığı antrenman sırasında açıklamalarda bulunurken şöyle dedi:

“ARAMIZA KATILANLAR OLACAK”

“Kampa katılacak oyuncularımız var. Herhalde ilk dönemin sonuna kadar kadromuzun şekilleneceğini düşünüyorum. Şu anda herhangi bir sıkıntımız yok. Umarım bundan sonra da herhangi bir sıkıntı yaşamayız. Her şey iyi başladı. Bu arada yaklaşık 2 hafta kalacağız. Ayın 21’inde 2-3 günlük izin verdikten sonra ikinci etabı da yine Bolu’da yapacağız. Sadece otel farklı olacak. Ayın 24’ünde başlayacak olan bu son etapta da daha çok hazırlık maçlarına ağırlık vereceğimiz için kadromuz aramıza yeni katılan oyuncularla birlikte daha iyi bir görüntü verir.”

“TOPLAM 9-10 TRANSFER YAPILACAK”

Günde çift antrenmanla çalışmalarına başladıklarını belirtirken transfer çalışmalarına de değinen Engin İpekoğlu, bu konuda da şöyle konuştu:

“Ne kadar transfer yapmamız gerekiyorsa o kadar yapacağız. Burada sayı belirtmek yanlış olur. Ancak geçen seneden bu seneye baktığımız zaman takımın yarısı ile vedalaştık. Bunu göz önüne aldığımız zaman da toplam yaklaşık 9-10 transfer yapılacak.”