SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder suskunluğunu bozdu!

Galatasaray'da aldığı para cezası sonrasında kulüpteki geleceği tartışmalı hale gelen Wesley Sneijder, şu anda kulüpten ayrılmak gibi bir durumun söz konusu olmadığını fakat yönetimle görüşeceklerini söyedi.

Güncellenme: 10:26, 07/07/2016
Wesley Sneijder suskunluğunu bozdu!

Galatasaray yönetiminin 2.2 milyon Euro para cezası verdiği Wesley Sneijder, gece geç saatlerde İstanbul’a geldi. Amsterdam’dan İstanbul’a gelen Hollandalı yıldız futbolcu, NTV Spor’un sorularını yanıtladı. Wesley Sneijder “Yaşananlardan dolayı gerçekten çok üzgünüm. Neler olacağını şu an söylemem mümkün değil. Önümüzdeki günlerin neler getireceğini bekleyip göreceğiz. Cezaya açıkçası ben de pek anlam veremedim” diye konuştu.

Hollandalı oyuncu, takıma verilen 2 günlük izin nedeniyle Amsterdam’a giden Ryan Donk ile birlikte İstanbul’a gelirken, sarı- kırmızılı taraftarlara da mesaj verdi.

“ŞU AN BÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL”

Yıldız futbolcu “Takımdan ayrılacak mısınız?” şeklindeki soruya ise “Hayır şu an öyle bir şey söz konusu değil. Ancak bu cezanın nedenlerini konuşup değerlendirme yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı. Hollandalı oyuncu daha sonra taksiyle havalimanından ayrıldı. Sarı kırmızılı yönetim, Sneijder’e geçen sezon gördüğü kartlar, basına verilen bir özel röportajda yöneticilere ilişkin açıklamaları ve 1 Temmuz’daki sezon açılışına katılmadığı için tarihi bir para cezası vermişti. Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers, yönetimin bu ceza ile kendilerine açıkça ‘kulüpten ayrıl’ mesajı verdiklerini öne sürmüştü. Galatasaray yönetiminin menajer Guido Albers ile önümüzdeki günlerde görüşüp durum değerlendirmesi yapması bekleniyor

Yayınlanma Tarihi:10:23,