SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de yeni transferler sahaya indi

Fenerbahçe’de yeni transferler sahaya indi

Fenerbahçe, güne basına açık yaptığı idman ile başladı. Sabah antrenmanını gerçekleştiren sarı-lacivertli ekibe yeni dahil olan Aatıf, Wiel ve Neustadter basın mensuplarına poz verdi.

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Topuk Yaylası’nda sürdüren sarı-lacivertli ekip, günün ilk çalışmasını yaptı. Teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde saat 10.30’da basına açık yapılan çalışma, ısınma hareketleri ile başladı. Dünkü CSMS Laşi maçında görev alan futbolcular rejenerasyon çalışması gerçekleştirdi. Sarı-lacivertli futbolcular, ayak tenisinin ardından koordinasyon idmanı gerçekleştirdiler. Souza, Robin van Persie ve Wiel takımdan ayrı olarak, salonda çalışmalarını sürdürdü. Fernandao ise idmanın ilk bölümünde takımla, ikinci bölümünde ise takımdan ayrı çalıştı.

Sarı-lacivertli ekip, hazırlıklarını bugün saat 17.30’da basına kapalı yapacağı idman ile sürdürecek.

MİLLİLER AYRI ÇALIŞTI

Millli takımlardan dönen futbolcular takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü. Mehmet Topal, Ozan Tufan, Şener Özbayraklı ve Kjaer çalışmalarını özel program dahilinde takımdan ayrı sürdürdü.

YENİ TRANSFERLER BASINA POZ VERDİ

Fenerbahçe’de yeni transferler, Topuk Yaylası’nda basının karşısına çıktı. Sabah antrenmanını gerçekleştiren sarı-lacivertli ekibe yeni dahil olan Aatıf, Wiel ve Neustadter basın mensuplarına poz verdi.