SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Trabzonspor’da borçlar yapılandırıldı

Trabzonspor’da borçlar yapılandırıldı

Trabzonspor’da Muharrem Usta yönetiminin göreve gelmesinin ardından oyuncu alacakları konusunda ciddi çalışmalar gerçekleştirilirken, futbolcuların geçmiş dönem borçlarının da yapılandırıldığı öğrenildi.

Yeni sezona sorunsuz bir başlangıç yapmayı arzulayan Trabzonspor yönetimi, bu anlamda özellikle oyuncu alacakları konusunda sıkıntı yaşamak istemiyor. Ödemeleri zamanında yapmayı planlayan bordo mavili yönetimin, Samorin kampında çalışmalarını sürdüren futbolcuların yeni sezon öncesi tüm alacaklarını da yapılandırdığı öğrenildi.

HERKES İŞİNE ODAKLANACAK

Futbolculardan tamamen işlerine odaklanmalarını ve kafalarını sahaya vermelerini isteyen yönetimin, bundan sonraki süreçte de ödemeleri düzenli olarak gerçekleştirmeyi ve böylelikle futbolcuların motivasyonunu da yüksek tutmayı planladığı ifade edildi. Bordo mavililerde daha önceki dönemlerde birçok futbolcu TFF ve FIFA yoluyla kulübe ihtar çektirerek ilişkilerini koparma noktasına gelmişti.

EKİCİ'NİN TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Bu arada, Trabzonspor'da Samorin kampında takımdan ayrı çalışan Mehmet Ekici'nin, hastalığının yanı sıra sağ dizinde ağrı hissettiği ve tedavisinin de yoğun şekilde devam ettirildiği öğrenildi. Salonda kondisyon ağırlıklı çalışmalarla açık kapatmaya çalışan Ekici'nin, kendisine uygulanan tedavi programından sonra takımla birlikte çalışmalara katılacağı belirtildi.

YANAL GOL ÇALIŞTIRIYOR

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın, özellikle antrenmanların basına kapalı olan bölümlerinde takıma şut çalışması yaptırdığı öğrenildi. Geçtiğimiz sezon gol yollarında yaşanan sıkıntıların tekrarlanmasını istemeyen tecrübeli teknik adamın, serbest vuruş çalışmalarının yanı sıra, köşe vuruşu ve orta çalışmalarının da üzerinde titizlikle durduğu belirtildi.