SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Manisaspor transferde sona yaklaştı

Manisaspor transferde sona yaklaştı

Ege transferin en hızlı kulüplerinden Manisaspor, isimleri bir süreder gündemde olan 3 yabancı oyuncunun yanı sıra bir sol bek alarak noktayı koymayı planlıyor.

Her konuda anlaştığı Atletico Madrid B takımının Gineli kanat oyuncusu Sekou Keita’ya bayramdan sonra imza attırmaya hazırlanan Manisaspor, Dinamo Bükreş’in forvet oyuncusu Marcel Essomba ve Çin’in Fortuna FC takımından eski futbolcusu Nenad Milijas’la da temaslarını sürdürüyor. Yönetim, hafta sonuna kadar 2 oyuncudan olumlu yanıt gelmezse, alternatif isimlere yönelecek.

Sol bek konusunda da görüşmelerin devam ettiğini dile getiren teknik direktör Mehmet Altıparmak, 14 Temmuz’da başlayacak Davraz kampına kadar transferi bitirmek istediklerini tekrarladı.

İç transferde Bahattin, Savaş, Nuri, Erman, Metin Yüksel, Mertan, Hakan Turan ve Ümit Yasin’le yola devam kararı alan Manisaspor dış transferde Denizlispor’dan Dimov ve İsmail Şahmalı, Melbourne City’den Novillo, Ankaragücü’nden Göksu Alhas, Altınordu’dan Berkay Samancı, Sumqayıt’tan Azeri Uğur Pamuk ile sözleşme imzalamıştı.