SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da yaprak dökümü sürüyor

1 Serdar Aziz ve Emrah Başsan’ı transfer eden Galatasaray, şimdi omuzlardaki yükten kurtulmak istiyor. Donk, Chedjou, Eray ve Tarık’la yolların ayrılması için kollar sıvandı.
2 Transferde önceliği yurt içine verip, Serdar Aziz ve Emrah Başsan’ı renklerine bağlayan Galatasaray, şimdi iç transferde eldekilerle yolları ayırmanın peşinde.
3 Sarı-Kırmızılılar, Chedjou, Donk, Tarık ve genç kaleci Eray’ı göndermek için bu oyuncuların menacerleriyle irtibata geçti. Yönetimin planı, hem bu futbolculardan bonservis geliri elde etmek hem de yıllık maliyetlerinden kurtulmak.
4 4 oyuncudan açılacak maaş bütçesi ve bonservis paraları, bundan sonraki transferler yapılırken kullanılacak. Ancak içerideki operasyon bu isimlerle bitmeyecek.
5 Başta Salih Dursun olmak üzere birkaç futbolcu daha gözden çıkarıldı ve hepsiyle ikinci kampa kadar yolların ayrılması hedefleniyor.
6 Yöneticiler, bu kadro temizliğini UEFA ile yapılacak bir sonraki görüşmede öne sürerek, kulübün tekrar ceza almamasını sağlamak amacında.(Fanatik)
7
8