SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Barışma hediyesi Felipe Melo

Daha önce veto edilen Felipe Melo’yu yeniden gündemine alan Galatasaray böylece hem orta alandaki sorunu çözecek hem de taraftarların boykot çağrısına bir son verip, herkesi tribüne çekecek.

Güncellenme: 09:52, 06/07/2016
Barışma hediyesi Felipe Melo

Felipe Melo geri dönüyor. Galatasaray’da son günlerde transfer hareketliliği yaşanıyor. Sarı-kırmızılı yöneticiler bayram demeden yeni sezon çalışmalarını sürdürüyor.

Ali GÜMEN / ÖZEL HABER

Hatta bu kapsamda daha önce yüksek maaşı ve takımın önüne geçmesi nedeniyle veto edilen Felipe Melo transferi çok daha ciddi bir şekilde masaya yatırıldı. Sarı-kırmızılı taraftarların sevgilisi olan 33 yaşındaki Brezilyalı'yı almak için Inter'le temaslar başladı.

İLGİLİ HABERGalatasaray`dan Viking hamlesiGalatasaray`dan Viking hamlesi

Her şey Galatasaray taraftarının transfer politikası nedeniyle yönetimi istifaya davet edip, kulübü boykot etmesi ile başladı. Kulübün sosyal medya hesaplarını takip etmeyi bırakan sarı-kırmızılılar, kombinelere de ilgi göstermemişti. Durumu düzeltmek için harekete geçen yönetim ise “Beni alın” diye haber gönderen Felipe Melo’yu yeniden renklerine katıp, taraftarları da kazanmak istiyor.

JOHANSEN İMZAYA HAZIR

Öte yandan orta alanda giden oyuncuların ardından oluşan boşluğu doldurmak isteyen yönetim, Felipe Melo’nun yanı sıra Celtic'in yıldızı Johansen'i de bitirecek. Başarılı ön libero ile görüşen ve senelik 1 milyon 250 bin Euro karşılığında el sıkışan sarı-kırmızılılar Celtic ile pazarlıklarını sürdürüyor. Eğer İskoç ekibi 2 milyon Euro'luk bonservis bedelini biraz daha indirirse Norveçli, Türkiye'ye gelecek.

Yayınlanma Tarihi:08:01,