SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da oyuncu satma dönemi tüm hızıyla devam ediyor. 1 Temmuz'da takıma katılan ve çalışmalara başlayan Bruma takımla birlikte yer alsa da menajeri takım aramayı sürdürüyor. Sociedad'ın satın alma opsiyonunu kullanmadığı 21 yaşındaki Portekizli yıldız için en ciddi alıcı PSV… Daha önce yoklama çeken Hollanda ekibi bu kez 4 milyon Euro artı bonuslar önerdi.

İLGİLİ HABERGalatasaray`da neler oluyor?Galatasaray`da neler oluyor?

Bonuslarla birlikte 5 milyon Euro'yu aşan PSV’nin önerisi karşısında sarı-kırmızılı yönetim geri adım atmadı. Bruma için 8 milyon Euro'da direten Galatasaray, en fazla Sociedad'a yaptığı gibi 7.5 milyona düşecek. Eğer Hollanda temsilcisi biraz da şartlarını zorlayıp bu rakama çıkarsa transferin kısa zaman içerisinde netleşmesi bekleniyor. Aksi halde Portekizli, Florya'da kalacak.

İLGİLİ HABERGalatasaray`dan Johansen atağıGalatasaray`dan Johansen atağı

GİTMEK İSTİYOR

Portekizli genç yıldız Bruma ise, sarı-kırmızılı ekipten ayrılmak istiyor. Bruma'nın menajeri Marco Kırdemir, “Galatasaray ona büyük yatırım yaptı. Bu nedenle düşük bir ücrete bırakmak istemiyor. PSV kendisini istiyor. İngiliz kulüplerinin de ilgisi var” dedi.

bruma-iç

Bruma ise “Monaco ve Sevilla gibi büyük takımların ilgisiyle alakalı çıkan haberleri gururla okuyorum. Bu haberler, benim değerimin farkında olduklarının ve ilgilerini hak ettiğimin kanıtı. Fakat benim nerede oynayacağımın netleşmesi için birkaç gün daha beklememiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.